Bir dilde,var olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük bulmacada nedir?

Bir dilde,var olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir dilde,var olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir dilde,var olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük“ sorusuna cevap olarak “NEOLOJİZM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük ne, bulmaca bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük, bulmaca çözümü bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük, bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük açıklaması, sözlükte bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük, bulmaca soruları bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük, sözlük bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük, bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük ne demek, bulmaca sözlüğü 'bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük', bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük tanımı, bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük, bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük nedir, bulmacada bir dildevar olan sözcüklere benzetilerek yakılmış olan yeni sözcük