Bir dik üçgende, dik açının karşısında bulunan kenar bulmacada nedir?

Bir dik üçgende, dik açının karşısında bulunan kenar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir dik üçgende, dik açının karşısında bulunan kenar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir dik üçgende, dik açının karşısında bulunan kenar“ sorusuna cevap olarak “HİPOTENÜS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar', bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar ne demek, bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar tanımı, bulmaca çözümü bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar, sözlükte bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar, bulmaca bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar, sözlükte bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar ne, bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar, bulmaca soruları bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar, bulmacada bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar, bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar nedir, bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar açıklaması, sözlük bir dik üçgende dik açının karşısında bulunan kenar