Bir bitkinin, ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması bulmacada nedir?

Bir bitkinin, ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir bitkinin, ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir bitkinin, ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması“ sorusuna cevap olarak “DİYASPOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması tanımı, bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması açıklaması, sözlükte bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması, bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması nedir, sözlükte bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması ne, bulmaca soruları bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması, bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması, bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması ne demek, bulmacada bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması, bulmaca çözümü bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması, sözlük bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması, bulmaca bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması, bulmaca sözlüğü 'bir bitkinin ana bitkiden uzaklara sürüklenerek yayılması'