Bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt, saptırıcı bulmacada nedir?

Bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt, saptırıcı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt, saptırıcı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt, saptırıcı“ sorusuna cevap olarak “DEFLEKTÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı nedir, bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı ne demek, bulmacada bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı, bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı tanımı, bulmaca bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı, sözlükte bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı ne, bulmaca soruları bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı, sözlükte bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı, sözlük bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı, bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı, bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı açıklaması, bulmaca çözümü bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı, bulmaca sözlüğü 'bir akımın doğrultusunu değiştirme işinde kullanılan aygıt saptırıcı'