Bir Yazının Silinmiş Olduğunu Gösteren İz bulmacada nedir?

Bir Yazının Silinmiş Olduğunu Gösteren İz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Yazının Silinmiş Olduğunu Gösteren İz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Yazının Silinmiş Olduğunu Gösteren İz“ sorusuna cevap olarak “ABRASİON”, “SİLİNTİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z açıklaması, sözlükte bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z ne, bulmacada bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z, bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z ne demek, bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z, bulmaca çözümü bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z, sözlük bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z, sözlükte bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z, bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z tanımı, bulmaca bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z, bulmaca soruları bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z, bulmaca sözlüğü 'bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z', bir yazının silinmiş olduğunu gösteren i̇z nedir