Bir Yasanın, Bir Kararın Yürürlüğe Girmesine Karşı Çıkma Hakkı bulmacada nedir?

Bir Yasanın, Bir Kararın Yürürlüğe Girmesine Karşı Çıkma Hakkı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Yasanın, Bir Kararın Yürürlüğe Girmesine Karşı Çıkma Hakkı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Yasanın, Bir Kararın Yürürlüğe Girmesine Karşı Çıkma Hakkı“ sorusuna cevap olarak “VETO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı, bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı, bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı nedir, bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı ne demek, bulmacada bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı, bulmaca bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı, sözlükte bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı, bulmaca soruları bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı, bulmaca sözlüğü 'bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı', bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı açıklaması, sözlükte bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı ne, bulmaca çözümü bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı, bir yasanın bir kararın yürürlüğe girmesine karşı çıkma hakkı tanımı