Bir Uzvu Dışa Doğru Çeken Kas, Uzaklaştırıcı Kas bulmacada nedir?

Bir Uzvu Dışa Doğru Çeken Kas, Uzaklaştırıcı Kas“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Uzvu Dışa Doğru Çeken Kas, Uzaklaştırıcı Kas” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Uzvu Dışa Doğru Çeken Kas, Uzaklaştırıcı Kas“ sorusuna cevap olarak “ABDÜKTÖR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı48

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas, bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas nedir, sözlükte bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas ne, bulmacada bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas, sözlük bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas, bulmaca sözlüğü 'bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas', bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas açıklaması, sözlükte bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas, bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas tanımı, bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas ne demek, bulmaca çözümü bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas, bulmaca soruları bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas, bir uzvu dışa doğru çeken kas uzaklaştırıcı kas