Bir Toplumun, Başka Bir Topluma Özgü Halkbilim Öğe, Ürün Ya Da Olaylarını Benimsememesi bulmacada nedir?

Bir Toplumun, Başka Bir Topluma Özgü Halkbilim Öğe, Ürün Ya Da Olaylarını Benimsememesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Toplumun, Başka Bir Topluma Özgü Halkbilim Öğe, Ürün Ya Da Olaylarını Benimsememesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Toplumun, Başka Bir Topluma Özgü Halkbilim Öğe, Ürün Ya Da Olaylarını Benimsememesi“ sorusuna cevap olarak “ABAMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı87

Anahtar Kelimeler:

bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi nedir, sözlükte bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi ne, bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi ne demek, sözlükte bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi, bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi, bulmaca soruları bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi, bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi', bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi tanımı, bulmaca çözümü bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi, bulmaca bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi, sözlük bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi, bulmacada bir toplumun başka bir topluma özgü halkbilim öğe ürün ya da olaylarını benimsememesi