Bir Semeri, Bir Bumbayı Bir Taraftan Diğer Tarafa Döndürme bulmacada nedir?

Bir Semeri, Bir Bumbayı Bir Taraftan Diğer Tarafa Döndürme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Semeri, Bir Bumbayı Bir Taraftan Diğer Tarafa Döndürme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Semeri, Bir Bumbayı Bir Taraftan Diğer Tarafa Döndürme“ sorusuna cevap olarak “DİRİSA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı58

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme', bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme açıklaması, bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme nedir, sözlükte bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme ne, bulmaca bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme, bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme, bulmacada bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme, bulmaca soruları bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme, sözlük bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme, sözlükte bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme, bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme ne demek, bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme tanımı, bulmaca çözümü bir semeri bir bumbayı bir taraftan diğer tarafa döndürme