Bir Limandan Başka Bir Limana Götürülmek Üzere Gemiye Yüklenen Yük bulmacada nedir?

Bir Limandan Başka Bir Limana Götürülmek Üzere Gemiye Yüklenen Yük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Limandan Başka Bir Limana Götürülmek Üzere Gemiye Yüklenen Yük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Limandan Başka Bir Limana Götürülmek Üzere Gemiye Yüklenen Yük“ sorusuna cevap olarak “NAVLUN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı66

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük, bulmaca bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük, sözlükte bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük, bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük tanımı, sözlükte bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük ne, bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük nedir, bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük ne demek, bulmacada bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük, sözlük bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük, bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük, bulmaca çözümü bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük, bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bir limandan başka bir limana götürülmek üzere gemiye yüklenen yük'