Bir Konunun Kamuoyuna Duyurulması İçin Yapılan Açıklama, Bildiri bulmacada nedir?

Bir Konunun Kamuoyuna Duyurulması İçin Yapılan Açıklama, Bildiri“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Konunun Kamuoyuna Duyurulması İçin Yapılan Açıklama, Bildiri” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Konunun Kamuoyuna Duyurulması İçin Yapılan Açıklama, Bildiri“ sorusuna cevap olarak “DEKLARASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri, sözlükte bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri, bulmacada bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri, bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri nedir, sözlükte bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri ne, bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri açıklaması, bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri, bulmaca çözümü bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri, bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri ne demek, bulmaca sözlüğü 'bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri', bulmaca bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri, bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri tanımı, sözlük bir konunun kamuoyuna duyurulması i̇çin yapılan açıklama bildiri