Bir Kitap Kabı Gibi Ortasından Menteşeli Ve Açılıp Kapanır İki Kanat Şeklinde Çift Sayfalara Verilen Ad bulmacada nedir?

Bir Kitap Kabı Gibi Ortasından Menteşeli Ve Açılıp Kapanır İki Kanat Şeklinde Çift Sayfalara Verilen Ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Kitap Kabı Gibi Ortasından Menteşeli Ve Açılıp Kapanır İki Kanat Şeklinde Çift Sayfalara Verilen Ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Kitap Kabı Gibi Ortasından Menteşeli Ve Açılıp Kapanır İki Kanat Şeklinde Çift Sayfalara Verilen Ad“ sorusuna cevap olarak “DEFFETEYN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı16
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad nedir, sözlük bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad, bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad, bulmaca bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad, sözlükte bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad ne, bulmacada bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad, sözlükte bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad, bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad ne demek, bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad tanımı, bulmaca sözlüğü 'bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad', bulmaca çözümü bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad, bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad açıklaması, bulmaca soruları bir kitap kabı gibi ortasından menteşeli ve açılıp kapanır i̇ki kanat şeklinde çift sayfalara verilen ad