Bir Kimse Ya Da Bir Şeyin Eleştirildiği Söz, Yazı Ya Da Yapıt bulmacada nedir?

Bir Kimse Ya Da Bir Şeyin Eleştirildiği Söz, Yazı Ya Da Yapıt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Kimse Ya Da Bir Şeyin Eleştirildiği Söz, Yazı Ya Da Yapıt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Kimse Ya Da Bir Şeyin Eleştirildiği Söz, Yazı Ya Da Yapıt“ sorusuna cevap olarak “YERGİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt, bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt nedir, bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt, sözlükte bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt ne, bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt tanımı, sözlük bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt, bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt ne demek, bulmacada bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt, bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt açıklaması, bulmaca bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt, bulmaca sözlüğü 'bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt', sözlükte bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt, bulmaca soruları bir kimse ya da bir şeyin eleştirildiği söz yazı ya da yapıt