Bir Hastalığın Gidişi Sırasında, Hastalığa Eklenen Ve Hastalığı Ağırlaştıran Tablo bulmacada nedir?

Bir Hastalığın Gidişi Sırasında, Hastalığa Eklenen Ve Hastalığı Ağırlaştıran Tablo“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Hastalığın Gidişi Sırasında, Hastalığa Eklenen Ve Hastalığı Ağırlaştıran Tablo” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Hastalığın Gidişi Sırasında, Hastalığa Eklenen Ve Hastalığı Ağırlaştıran Tablo“ sorusuna cevap olarak “KOPLİKASYON” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı82

Anahtar Kelimeler:

bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo ne demek, bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo açıklaması, bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo nedir, bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo, bulmacada bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo, bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo tanımı, bulmaca çözümü bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo, sözlükte bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo ne, bulmaca bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo, sözlük bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo, bulmaca soruları bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo, bulmaca sözlüğü 'bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo', sözlükte bir hastalığın gidişi sırasında hastalığa eklenen ve hastalığı ağırlaştıran tablo