Bir Gezegenin Yörüngesinde,güneşten En Uzak Olan Nokta bulmacada nedir?

Bir Gezegenin Yörüngesinde,güneşten En Uzak Olan Nokta“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Gezegenin Yörüngesinde,güneşten En Uzak Olan Nokta” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Gezegenin Yörüngesinde,güneşten En Uzak Olan Nokta“ sorusuna cevap olarak “AFELİ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta, bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta, bulmaca sözlüğü 'bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta', sözlük bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta, bulmaca bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta, bulmaca çözümü bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta, bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta tanımı, bulmaca soruları bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta, sözlükte bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta ne, sözlükte bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta, bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta açıklaması, bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta ne demek, bir gezegenin yörüngesindegüneşten en uzak olan nokta nedir