Bir Dağı, Tepinin Ya Da Yamacın Bir Kısmının Yer Değiştirmesi bulmacada nedir?

Bir Dağı, Tepinin Ya Da Yamacın Bir Kısmının Yer Değiştirmesi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Dağı, Tepinin Ya Da Yamacın Bir Kısmının Yer Değiştirmesi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Dağı, Tepinin Ya Da Yamacın Bir Kısmının Yer Değiştirmesi“ sorusuna cevap olarak “HEYELİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi, sözlükte bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi ne, bulmacada bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi, bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi ne demek, sözlükte bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi, bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi açıklaması, bulmaca sözlüğü 'bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi', bulmaca bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi, bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi tanımı, bulmaca soruları bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi, bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi, sözlük bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi, bir dağı tepinin ya da yamacın bir kısmının yer değiştirmesi nedir