Bir şeyi, bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat bulmacada nedir?

Bir şeyi, bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir şeyi, bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir şeyi, bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat“ sorusuna cevap olarak “VARAGELE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat, bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat, sözlük bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat, sözlükte bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat, bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat nedir, bulmaca soruları bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat, bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat ne demek, sözlükte bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat ne, bulmaca sözlüğü 'bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat', bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat tanımı, bulmaca çözümü bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat, bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat açıklaması, bulmacada bir şeyi bir yerden bir yere çekerek getirip götürmeye yarayan halat