Bir şeyi olan, elinde bulunduran, taşıyan bulmacada nedir?

Bir şeyi olan, elinde bulunduran, taşıyan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir şeyi olan, elinde bulunduran, taşıyan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir şeyi olan, elinde bulunduran, taşıyan“ sorusuna cevap olarak “HAİZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

sözlük bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan, bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan açıklaması, sözlükte bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan, bulmaca soruları bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan, bulmaca çözümü bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan, sözlükte bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan ne, bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan tanımı, bulmaca bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan, bulmaca sözlüğü 'bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan', bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan ne demek, bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan nedir, bulmacada bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan, bir şeyi olan elinde bulunduran taşıyan