Bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmış,yüksek duva bulmacada nedir?

Bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmış,yüksek duva“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmış,yüksek duva” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmış,yüksek duva“ sorusuna cevap olarak “HİSAR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva, bulmaca sözlüğü 'bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva', sözlük bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva, bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva açıklaması, bulmaca çözümü bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva, bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva ne demek, bulmaca bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva, sözlükte bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva ne, bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva tanımı, bulmacada bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva, bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva, bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva nedir, bulmaca soruları bir şehrin veya önemli bir yerin korunması için taştan yapılmışyüksek duva