Bir Şeye Doğru Gitme, Yaklaşma bulmacada nedir?

Bir Şeye Doğru Gitme, Yaklaşma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Şeye Doğru Gitme, Yaklaşma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Şeye Doğru Gitme, Yaklaşma“ sorusuna cevap olarak “ADİRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir şeye doğru gitme yaklaşma, bulmaca çözümü bir şeye doğru gitme yaklaşma, bulmaca soruları bir şeye doğru gitme yaklaşma, bir şeye doğru gitme yaklaşma tanımı, bulmaca bir şeye doğru gitme yaklaşma, bulmaca sözlüğü 'bir şeye doğru gitme yaklaşma', sözlükte bir şeye doğru gitme yaklaşma, bir şeye doğru gitme yaklaşma nedir, sözlükte bir şeye doğru gitme yaklaşma ne, bir şeye doğru gitme yaklaşma açıklaması, bir şeye doğru gitme yaklaşma ne demek, bir şeye doğru gitme yaklaşma, sözlük bir şeye doğru gitme yaklaşma