Bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliği,fiyatı,stok durumu gibi bilgileri içeren simge. Çizgi kod. Ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilen,çubuklar biçimindeki simge bulmacada nedir?

Bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliği,fiyatı,stok durumu gibi bilgileri içeren simge. Çizgi kod. Ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilen,çubuklar biçimindeki simge“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliği,fiyatı,stok durumu gibi bilgileri içeren simge. Çizgi kod. Ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilen,çubuklar biçimindeki simge” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliği,fiyatı,stok durumu gibi bilgileri içeren simge. Çizgi kod. Ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilen,çubuklar biçimindeki simge“ sorusuna cevap olarak “BARKOD” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı27
Harf Sayısı221

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge, sözlük bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge, bulmaca bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge, bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge ne demek, bulmaca çözümü bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge, bulmaca sözlüğü 'bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge', sözlükte bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge ne, bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge açıklaması, bulmaca soruları bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge, sözlükte bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge, bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge, bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge tanımı, bir ürünün ambalajı üzerine basılmış düşey çizgilerden oluşan ve ürünün niteliğifiyatıstok durumu gibi bilgileri içeren simge. çizgi kod. ticari mallara konulan ve elektronik olarak okunabilençubuklar biçimindeki simge nedir