Bir çeşit susamsız, kalınca, yağlı simit bulmacada nedir?

Bir çeşit susamsız, kalınca, yağlı simit“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir çeşit susamsız, kalınca, yağlı simit” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir çeşit susamsız, kalınca, yağlı simit“ sorusuna cevap olarak “AÇMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit tanımı, sözlük bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit, sözlükte bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit ne, bulmacada bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit, bulmaca çözümü bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit, bulmaca sözlüğü 'bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit', bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit nedir, bulmaca soruları bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit, sözlükte bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit, bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit açıklaması, bulmaca bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit, bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit ne demek, bir çeşit susamsız kalınca yağlı simit