Bir Özelliğin Yaradılıştan, Doğuştan Gelmsi bulmacada nedir?

Bir Özelliğin Yaradılıştan, Doğuştan Gelmsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bir Özelliğin Yaradılıştan, Doğuştan Gelmsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bir Özelliğin Yaradılıştan, Doğuştan Gelmsi“ sorusuna cevap olarak “HİLKİYET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi açıklaması, bulmaca bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi, bulmaca sözlüğü 'bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi', bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi, bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi tanımı, sözlük bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi, bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi ne demek, bulmaca soruları bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi, bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi nedir, bulmacada bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi, sözlükte bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi ne, bulmaca çözümü bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi, sözlükte bir özelliğin yaradılıştan doğuştan gelmsi