Binalarda kapı önünde, merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk bulmacada nedir?

Binalarda kapı önünde, merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Binalarda kapı önünde, merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Binalarda kapı önünde, merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk“ sorusuna cevap olarak “SAHANLIK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk, bulmaca soruları binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk, binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk nedir, sözlükte binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk, sözlükte binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk ne, bulmacada binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk, bulmaca sözlüğü 'binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk', sözlük binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk, bulmaca çözümü binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk, bulmaca binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk, binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk tanımı, binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk açıklaması, binalarda kapı önünde merdiven başlarında veya ortasında olan boşluk ne demek