Bina eteği, etek duvarı veya subasman bulmacada nedir?

Bina eteği, etek duvarı veya subasman“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bina eteği, etek duvarı veya subasman” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bina eteği, etek duvarı veya subasman“ sorusuna cevap olarak “ÜSTEMEL” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bina eteği etek duvarı veya subasman ne demek, sözlük bina eteği etek duvarı veya subasman, bulmaca bina eteği etek duvarı veya subasman, bina eteği etek duvarı veya subasman tanımı, bina eteği etek duvarı veya subasman nedir, bulmaca çözümü bina eteği etek duvarı veya subasman, bina eteği etek duvarı veya subasman açıklaması, bulmacada bina eteği etek duvarı veya subasman, sözlükte bina eteği etek duvarı veya subasman, bina eteği etek duvarı veya subasman, bulmaca soruları bina eteği etek duvarı veya subasman, bulmaca sözlüğü 'bina eteği etek duvarı veya subasman', sözlükte bina eteği etek duvarı veya subasman ne