Bilgisayarda, bilginin depo edildiği, kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı bulmacada nedir?

Bilgisayarda, bilginin depo edildiği, kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bilgisayarda, bilginin depo edildiği, kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bilgisayarda, bilginin depo edildiği, kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı“ sorusuna cevap olarak “MEMORY” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı', bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı nedir, sözlükte bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı, bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı tanımı, bulmaca bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı, bulmaca çözümü bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı, bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı ne demek, bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı açıklaması, bulmaca soruları bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı, sözlük bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı, bulmacada bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı, bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı, sözlükte bilgisayarda bilginin depo edildiği kopyalandığı ve yeniden kullanıldığı ne