Bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan, belli sığası olan, pl bulmacada nedir?

Bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan, belli sığası olan, pl“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan, belli sığası olan, pl” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan, belli sığası olan, pl“ sorusuna cevap olarak “DİSKET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl, bulmaca çözümü bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl, bulmacada bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl, sözlük bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl, sözlükte bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl ne, bulmaca soruları bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl, sözlükte bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl, bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl açıklaması, bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl tanımı, bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl nedir, bulmaca sözlüğü 'bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl', bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl ne demek, bulmaca bilgisayarda bir depolama ortamı olarak yararlanılan belli sığası olan pl