Biber, patlıcan, dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad bulmacada nedir?

Biber, patlıcan, dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Biber, patlıcan, dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Biber, patlıcan, dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad“ sorusuna cevap olarak “HASALBAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı64

Anahtar Kelimeler:

bulmacada biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad, sözlükte biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad ne, biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad tanımı, biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad nedir, bulmaca soruları biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad, biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad ne demek, biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad, sözlük biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad, bulmaca biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad, bulmaca sözlüğü 'biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad', bulmaca çözümü biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad, sözlükte biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad, biber patlıcan dometes gibi sebsezelerin fidelerine verilen ad açıklaması