Beyaz, sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki bulmacada nedir?

Beyaz, sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Beyaz, sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Beyaz, sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki“ sorusuna cevap olarak “BALLIBABA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

sözlükte beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki ne, sözlükte beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki, beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki ne demek, bulmacada beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki, bulmaca çözümü beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki, sözlük beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki, beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki, bulmaca sözlüğü 'beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki', beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki tanımı, bulmaca soruları beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki, beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki nedir, beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki açıklaması, bulmaca beyaz sarı ya da koyu kırmızı çiçekli otsu bir bitki