Betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu, çelikten yapılmış bir alet bulmacada nedir?

Betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu, çelikten yapılmış bir alet“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu, çelikten yapılmış bir alet” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu, çelikten yapılmış bir alet“ sorusuna cevap olarak “MURÇ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı70

Anahtar Kelimeler:

sözlükte betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet, bulmacada betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet, bulmaca sözlüğü 'betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet', bulmaca betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet, sözlük betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet, bulmaca soruları betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet, betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet açıklaması, betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet, betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet ne demek, betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet nedir, bulmaca çözümü betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet, sözlükte betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet ne, betona delik açmakta kullanılan sivri uçlu çelikten yapılmış bir alet tanımı