Berrak, duru” anlamında eski sözcük bulmacada nedir?

Berrak, duru” anlamında eski sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Berrak, duru” anlamında eski sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Berrak, duru” anlamında eski sözcük“ sorusuna cevap olarak “NAB” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bulmacada berrak duru” anlamında eski sözcük, bulmaca çözümü berrak duru” anlamında eski sözcük, bulmaca sözlüğü 'berrak duru” anlamında eski sözcük', berrak duru” anlamında eski sözcük, bulmaca berrak duru” anlamında eski sözcük, berrak duru” anlamında eski sözcük ne demek, bulmaca soruları berrak duru” anlamında eski sözcük, sözlükte berrak duru” anlamında eski sözcük ne, sözlük berrak duru” anlamında eski sözcük, berrak duru” anlamında eski sözcük açıklaması, berrak duru” anlamında eski sözcük nedir, sözlükte berrak duru” anlamında eski sözcük, berrak duru” anlamında eski sözcük tanımı