Belli bir amacı olmayan, dayanaksız söz bulmacada nedir?

Belli bir amacı olmayan, dayanaksız söz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Belli bir amacı olmayan, dayanaksız söz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Belli bir amacı olmayan, dayanaksız söz“ sorusuna cevap olarak “AFAKI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

sözlükte belli bir amacı olmayan dayanaksız söz ne, bulmaca sözlüğü 'belli bir amacı olmayan dayanaksız söz', bulmacada belli bir amacı olmayan dayanaksız söz, belli bir amacı olmayan dayanaksız söz tanımı, bulmaca belli bir amacı olmayan dayanaksız söz, sözlük belli bir amacı olmayan dayanaksız söz, belli bir amacı olmayan dayanaksız söz ne demek, bulmaca çözümü belli bir amacı olmayan dayanaksız söz, belli bir amacı olmayan dayanaksız söz nedir, belli bir amacı olmayan dayanaksız söz, belli bir amacı olmayan dayanaksız söz açıklaması, bulmaca soruları belli bir amacı olmayan dayanaksız söz, sözlükte belli bir amacı olmayan dayanaksız söz