Belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik, hem işlevsel bağları olan bulmacada nedir?

Belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik, hem işlevsel bağları olan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik, hem işlevsel bağları olan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik, hem işlevsel bağları olan“ sorusuna cevap olarak “ADNEKS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

sözlükte belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan, bulmaca belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan, belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan açıklaması, bulmaca çözümü belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan, bulmaca soruları belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan, belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan ne demek, sözlük belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan, bulmacada belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan, bulmaca sözlüğü 'belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan', belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan tanımı, belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan, sözlükte belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan ne, belirli bir sistemin ana organıyla hem anatomik hem işlevsel bağları olan nedir