Belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik, çizenek bulmacada nedir?

Belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik, çizenek“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik, çizenek” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik, çizenek“ sorusuna cevap olarak “DİYAGRAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı68

Anahtar Kelimeler:

sözlükte belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek, belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek nedir, bulmaca soruları belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek, belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek, sözlük belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek, bulmaca sözlüğü 'belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek', bulmacada belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek, sözlükte belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek ne, bulmaca çözümü belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek, bulmaca belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek, belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek açıklaması, belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek tanımı, belirli bir olayın değişimini ve gelişimini gösteren grafik çizenek ne demek