Bel, çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça bulmacada nedir?

Bel, çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bel, çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bel, çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça“ sorusuna cevap olarak “KESEK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı54

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça, bulmacada bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça, bulmaca sözlüğü 'bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça', bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça, bulmaca bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça, bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça tanımı, sözlük bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça, bulmaca çözümü bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça, bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça ne demek, bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça nedir, sözlükte bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça, bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça açıklaması, sözlükte bel çapa ya da sabanın topraktan kaldırdığı iri parça ne