Beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen, güldürücü öykü anlatan kimse bulmacada nedir?

Beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen, güldürücü öykü anlatan kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen, güldürücü öykü anlatan kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen, güldürücü öykü anlatan kimse“ sorusuna cevap olarak “NEKRE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse nedir, beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse tanımı, bulmaca soruları beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse, beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse açıklaması, sözlük beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse, bulmaca sözlüğü 'beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse', bulmaca çözümü beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse, beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse, bulmaca beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse, bulmacada beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse, beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse ne demek, sözlükte beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse, sözlükte beklenmedik hoş ve şaşırtıcı sözler söyleyen güldürücü öykü anlatan kimse ne