Bedeller, Karşılıklar, Yerine Geçmeler bulmacada nedir?

Bedeller, Karşılıklar, Yerine Geçmeler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bedeller, Karşılıklar, Yerine Geçmeler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bedeller, Karşılıklar, Yerine Geçmeler“ sorusuna cevap olarak “AVAZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

bedeller karşılıklar yerine geçmeler ne demek, bedeller karşılıklar yerine geçmeler tanımı, bulmaca sözlüğü 'bedeller karşılıklar yerine geçmeler', sözlükte bedeller karşılıklar yerine geçmeler, bedeller karşılıklar yerine geçmeler, bulmacada bedeller karşılıklar yerine geçmeler, sözlükte bedeller karşılıklar yerine geçmeler ne, bedeller karşılıklar yerine geçmeler açıklaması, sözlük bedeller karşılıklar yerine geçmeler, bulmaca çözümü bedeller karşılıklar yerine geçmeler, bulmaca soruları bedeller karşılıklar yerine geçmeler, bulmaca bedeller karşılıklar yerine geçmeler, bedeller karşılıklar yerine geçmeler nedir