Bebeklerde büyüme, yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan, sekiz bulmacada nedir?

Bebeklerde büyüme, yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan, sekiz“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bebeklerde büyüme, yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan, sekiz” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bebeklerde büyüme, yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan, sekiz“ sorusuna cevap olarak “VALİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz ne, bulmaca çözümü bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz, bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz nedir, bulmaca sözlüğü 'bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz', bulmaca bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz, sözlükte bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz, bulmaca soruları bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz, sözlük bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz, bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz, bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz ne demek, bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz açıklaması, bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz tanımı, bulmacada bebeklerde büyüme yetişkinlerde ise nitrojen dengesinde rol oynayan sekiz