Bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası bulmacada nedir?

Bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası“ sorusuna cevap olarak “MUKOZA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı69

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası, bulmaca soruları bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası, sözlükte bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası ne, sözlük bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası, bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası ne demek, bulmaca çözümü bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası, bulmaca sözlüğü 'bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası', bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası, bulmacada bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası, bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası nedir, bulmaca bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası, bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası açıklaması, bazı organların iç yüzeylerini kaplayan ve salgı üreten doku tabakası tanımı