Bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru bulmacada nedir?

Bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru“ sorusuna cevap olarak “HOZİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

bulmacada bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru, sözlükte bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru, bulmaca çözümü bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru, sözlükte bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru ne, bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru tanımı, sözlük bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru, bulmaca sözlüğü 'bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru', bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru açıklaması, bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru nedir, bulmaca bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru, bulmaca soruları bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru, bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru, bazı bitkilerin tepesindeki dikenli yumru ne demek