Bazı ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin bulmacada nedir?

Bazı ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bazı ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bazı ağaçlardan elde edilen, parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin“ sorusuna cevap olarak “BALSAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin ne demek, bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, sözlükte bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin ne, sözlükte bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin tanımı, bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin açıklaması, bulmacada bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, sözlük bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin nedir, bulmaca sözlüğü 'bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin', bulmaca çözümü bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, bulmaca bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin, bulmaca soruları bazı ağaçlardan elde edilen parfüm ve ilaçların yapımında kullanılan reçin