Bataklık, tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları bulmacada nedir?

Bataklık, tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 4 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bataklık, tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bataklık, tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları“ sorusuna cevap olarak “ANAZ”, “TUNDRA”, “AZMAK”, “CORMA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı4
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı50

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları, bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları tanımı, bulmaca soruları bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları, bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları açıklaması, sözlük bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları, bulmacada bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları, bulmaca sözlüğü 'bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları', bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları, bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları ne demek, bulmaca bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları, bulmaca çözümü bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları, bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları nedir, sözlükte bataklık tarıma elverişsiz soğuk bölge toprakları ne