Basiret, Gerçekleri Yanılmadan Görebilme Yeteneği bulmacada nedir?

Basiret, Gerçekleri Yanılmadan Görebilme Yeteneği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Basiret, Gerçekleri Yanılmadan Görebilme Yeteneği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Basiret, Gerçekleri Yanılmadan Görebilme Yeteneği“ sorusuna cevap olarak “SAĞGÖRÜ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

bulmacada basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, sözlükte basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği ne, basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği nedir, basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği açıklaması, bulmaca soruları basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği ne demek, sözlük basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, bulmaca basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği tanımı, bulmaca sözlüğü 'basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği', bulmaca çözümü basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği, sözlükte basiret gerçekleri yanılmadan görebilme yeteneği