Basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt bulmacada nedir?

Basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt“ sorusuna cevap olarak “BAS”, “TAZYİK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı51

Anahtar Kelimeler:

sözlük basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt, basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt ne demek, bulmaca çözümü basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt, bulmaca basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt, basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt açıklaması, bulmacada basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt, sözlükte basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt, basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt nedir, basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt, bulmaca sözlüğü 'basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt', basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt tanımı, sözlükte basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt ne, bulmaca soruları basınçlı suyla tuvaletin yıkanmasını sağlayan aygıt