Bartın iline özgü, mısır unuyla yapılan bir tür çorba bulmacada nedir?

Bartın iline özgü, mısır unuyla yapılan bir tür çorba“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bartın iline özgü, mısır unuyla yapılan bir tür çorba” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bartın iline özgü, mısır unuyla yapılan bir tür çorba“ sorusuna cevap olarak “PUMPUM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba, sözlük bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba, bulmaca sözlüğü 'bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba', bulmacada bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba, bulmaca çözümü bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba, sözlükte bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba, bulmaca soruları bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba, bulmaca bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba, bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba açıklaması, sözlükte bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba ne, bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba ne demek, bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba nedir, bartın iline özgü mısır unuyla yapılan bir tür çorba tanımı