Barsak paraziti, şerit, yassı solucan bulmacada nedir?

Barsak paraziti, şerit, yassı solucan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Barsak paraziti, şerit, yassı solucan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Barsak paraziti, şerit, yassı solucan“ sorusuna cevap olarak “TENYA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı37

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü barsak paraziti şerit yassı solucan, sözlükte barsak paraziti şerit yassı solucan ne, barsak paraziti şerit yassı solucan nedir, sözlükte barsak paraziti şerit yassı solucan, barsak paraziti şerit yassı solucan, bulmacada barsak paraziti şerit yassı solucan, sözlük barsak paraziti şerit yassı solucan, barsak paraziti şerit yassı solucan tanımı, bulmaca soruları barsak paraziti şerit yassı solucan, bulmaca barsak paraziti şerit yassı solucan, barsak paraziti şerit yassı solucan açıklaması, bulmaca sözlüğü 'barsak paraziti şerit yassı solucan', barsak paraziti şerit yassı solucan ne demek