Banka, patrikhane gibi yerlerde koruyucu bulmacada nedir?

Banka, patrikhane gibi yerlerde koruyucu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Banka, patrikhane gibi yerlerde koruyucu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Banka, patrikhane gibi yerlerde koruyucu“ sorusuna cevap olarak “KAVAS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu, banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu tanımı, sözlük banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu, sözlükte banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu ne, banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu ne demek, bulmaca sözlüğü 'banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu', bulmacada banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu, bulmaca banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu, sözlükte banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu, banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu nedir, banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu açıklaması, bulmaca soruları banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu, banka patrikhane gibi yerlerde koruyucu