Balede, yön değiştirme hareketi bulmacada nedir?

Balede, yön değiştirme hareketi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Balede, yön değiştirme hareketi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Balede, yön değiştirme hareketi“ sorusuna cevap olarak “DETÜRNE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı31

Anahtar Kelimeler:

balede yön değiştirme hareketi, sözlükte balede yön değiştirme hareketi, bulmaca balede yön değiştirme hareketi, bulmacada balede yön değiştirme hareketi, balede yön değiştirme hareketi nedir, sözlük balede yön değiştirme hareketi, bulmaca çözümü balede yön değiştirme hareketi, sözlükte balede yön değiştirme hareketi ne, bulmaca soruları balede yön değiştirme hareketi, balede yön değiştirme hareketi tanımı, balede yön değiştirme hareketi açıklaması, bulmaca sözlüğü 'balede yön değiştirme hareketi', balede yön değiştirme hareketi ne demek