Balede, dizleri bükme hareketi bulmacada nedir?

Balede, dizleri bükme hareketi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Balede, dizleri bükme hareketi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Balede, dizleri bükme hareketi“ sorusuna cevap olarak “PLİE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

balede dizleri bükme hareketi ne demek, bulmacada balede dizleri bükme hareketi, sözlükte balede dizleri bükme hareketi, balede dizleri bükme hareketi açıklaması, balede dizleri bükme hareketi tanımı, balede dizleri bükme hareketi nedir, bulmaca çözümü balede dizleri bükme hareketi, sözlük balede dizleri bükme hareketi, balede dizleri bükme hareketi, bulmaca sözlüğü 'balede dizleri bükme hareketi', bulmaca soruları balede dizleri bükme hareketi, sözlükte balede dizleri bükme hareketi ne, bulmaca balede dizleri bükme hareketi