Baklagillerden; otsu bir bitkidir bulmacada nedir?

Baklagillerden; otsu bir bitkidir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Baklagillerden; otsu bir bitkidir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Baklagillerden; otsu bir bitkidir“ sorusuna cevap olarak “ACIBAKLA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı33

Anahtar Kelimeler:

sözlükte baklagillerden; otsu bir bitkidir ne, bulmaca soruları baklagillerden; otsu bir bitkidir, bulmaca çözümü baklagillerden; otsu bir bitkidir, baklagillerden; otsu bir bitkidir tanımı, bulmaca sözlüğü 'baklagillerden; otsu bir bitkidir', bulmacada baklagillerden; otsu bir bitkidir, baklagillerden; otsu bir bitkidir açıklaması, sözlükte baklagillerden; otsu bir bitkidir, baklagillerden; otsu bir bitkidir nedir, baklagillerden; otsu bir bitkidir, sözlük baklagillerden; otsu bir bitkidir, bulmaca baklagillerden; otsu bir bitkidir, baklagillerden; otsu bir bitkidir ne demek